office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
gryzaki logopedyczne w kształcie gitary
  • GRYZAK LOGOPEDYCZNY ARK GITARA miękka

GRYZAK LOGOPEDYCZNY ARK GITARA

45,00 zł

(45,00 zł szt.)

Brutto

Jimmi Hendrix czy Stevie Ray Vaughan też gryźli swoje gitary!

Logopedyczna GITARA od ARK to nie tylko pomysł dla Pacjentów, których hobby związane jest z muzyką. 

elastyczność
Ilość
Obecnie brak na stanie

ARK's Guitar nie jest zwykłą gitarą akustyczną - to gitara „achewstyczna”! Ten innowacyjny doustny gryzak motoryczny ma długą powierzchnię nagryzową, która dociera do tylnych zębów trzonowych, gładką pętlę, która jest łatwa do trzymania, oraz wybrzuszenia i wypukłości (na trzonku), które przypominają struny/gałki prawdziwej gitary, a jednocześnie zapewniają bodźce sensoryczne. Jimmi Hendrix czy Stevie Ray Vaughan też gryźli swoje gitary!

Jak wszystkie gryzaki ARK, został wyprodukowany w USA! I jest dostępny w 3 poziomach wytrzymałości oznaczonych kolorami:

MIĘKKIE (czerwone) - zalecane do łagodnego żucia. Są to najdelikatniejsze oferty.

TWARDE / XT (limonkowy) — XT oznacza „Xtra Tough”, zalecany do umiarkowanego żucia. Są twardsze, ale wciąż "ciągnące".

EXTRA TWARDE / XXT (pomarańczowy), zalecane do bardziej zapalonego żucia. Są najbardziej twarde i zapewniają największy opór. Żadne narzędzie do żucia nie jest niezniszczalne, ale te są bardzo wytrzymałe.

Znasz kogoś, kto potrzebuje gryźć? Daj im gitarę do żucia jako bezpieczne, zabawne i funkcjonalne narzędzie do gryzienia. Ten gryzak może być również stosowany w doustnej terapii ruchowej / żywieniowej, aby ćwiczyć umiejętności gryzienia i żucia, pracować nad ćwiczeniami siły żuchwy, zmniejszać wrażliwość jamy ustnej i wiele więcej. Wybierz opcję koloru/wytrzymałości z powyższego menu. Każda gitara jest sprzedawana osobno. Odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić. Każda gitara ma około 5,4 cala długości i pół cala grubości (bardzo podobny rozmiar do Grabbera- zwykłego gryzaka w kształcie litery P).

Wyprodukowano w USA przez firmę ARK Therapeutic.

Klasa medyczna, zgodność z FDA, BEZ ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu.

Uwaga: Ten produkt nie jest zabawką. Chociaż te narzędzia do żucia są solidne i trwałe, żadne narzędzie do żucia nie jest niezniszczalne. Ze względu na zamierzone zastosowanie można spodziewać się zużycia. To, jak długo trwają, jest zwykle równe ilości i intensywności żucia, a także innym zmiennym (takim jak siła szczęki, poziom stresu/lęku, jeśli stosowane są inne strategie sensoryczne itp.). Podczas gdy dla niektórych osób narzędzie do żucia będzie działać wiecznie, inni z ciężkimi / agresywnymi potrzebami jamy ustnej mogą przejść przez to bardzo szybko.

Nadzorować przez cały czas i wymienić w razie potrzeby, jeśli element wykazuje oznaki zużycia.

GL0012-M

Specyficzne odniesienia

Nowy