office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Gryzaki logopedyczne GOSHABUNGA
  • Gryzak logopedyczny ARK GOSHABUNGA- wersje kolorystyczne
  • Porównanie gryzaków logopedycznych ARK
  • Gryzaki logopedyczne GOSHABUNGA

Gryzak logopedyczny ARK GOSHABUNGA

46,00 zł

(46,00 zł szt)

Brutto

Gryzaki logopedyczne stosowane są w terapii ćwiczenia siły i stabilności żuchwy, zgrzytania zębami, seplenienia międzyzębowego. Odbarczają żuchwę, która jest kondensatorem emocji. Wersja GOSHABUNGA - dostań więcej za mniej!

elastyczność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Seria gryzaków logopedycznych GOSHABUNGA

przeznaczona jest dla starszych nastolatków i Pacjentów dorosłych. Dzięki wydłużonej powierzchni nagryzowej łatwiej sięgnąć do tylnych zębów trzonowych. Łatwiejszy jest również sam uchwyt, gdyż goshabungi mają nieco większą pętlę.

Polecamy GOSHABUNGĘ tym Pacjentom, którzy mają zwiększoną potrzebę gryzienia i eksploracji w jamie ustnej i gryzą odzież, długopisy, włosy, palce. Ważne jest, że GOSHABUNGA ze względu na rozmiary może być rekomendowana dorosłym Pacjentom z niezbornością ruchową i zaburzeniami małej motoryki.

Gryzaki logopedyczne stosowane są w terapii zgrzytania zębami, ćwiczenia siły i stabilności żuchwy. Odbarczają żuchwę, która jest kumulatorem emocji. Osoby karmione przez sondę mogą stosować gryzaki logopedyczne takie jak GOSHABUNGA do zaspokajania potrzeby gryzienia i żucia.

Gryzak nie zawiera ołowiu, ftalanów, BPA, PVC i lateksu

WERSJE ELASTYCZNOŚCI:

czerwony - miękki

zielony -  twardy

niebieski - bardzo twardy

WYPRODUKOWANO W USA

WYRÓB MEDYCZNY

GL0019-XT
0 Przedmioty

Specyficzne odniesienia