office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

SMILE - KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA

441,00 zł

(441,00 zł szt)

Brutto

SMILE - KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA MIĘDZYZĘBOWEGO Program skierowany dla dzieci z otwartą nawykowo buzią, wadami zgryzu i przedniej pozycji języka.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

SMILE - KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA MIĘDZYZĘBOWEGO

- program terapeutyczny autorstwa Robyn Merkel-Walsh, cenionej w USA popularyzatorki metod TALK TOOLS, zajmującej się również autyzmem.

Jest to systematyczna i bardzo przyjazna metoda pomocy dzieciom z seplenieniem międzyzębowym, wadami zgryzu, przetrwałym połykaniem dziecięcym, pośrednio również z ślinieniem i nawykowo otwartą buzią. Przedstawiono tu ćwiczenia żuchwy, warg, i języka, masaż i pozycjonowanie języka oraz ćwiczenia sensoryczne.

PROGRAM ZAWIERA:

1 SMILE PODRĘCZNIK
1 Tubkę żuchwową czerwoną
1 Zestaw bloczków twardych (2)
1 Fleciki do nosa (3 )
1 T-vibe
1 Bańki mydlane z uzupełnieniem
1 Fleciki 2,7,8,9,10,12
1 Słomki 4,5,6,7
1 Słomki AB, C, D
3 Sterylne szpatułki

ISBN, podr. 94 s., oprawa bind

WYA017
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia