office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Program diagnozy i terapii żuchwy dla logopedów
  • Program diagnozy i terapii żuchwy dla logopedów

JAW PROGRAM with bite blocks

599,00 zł

(599,00 zł szt)

Brutto

Assesment and treatment of the jaw, Sara Rosenfeld Johnson - kompletny podręcznik do diagnozy i terapii żuchwy. Zawiera teorię rehabilitacji żuchwy, omówienie popularnych terminów diagnostycznych, takich jak dysocjacja, gradacja czy fiksacja oraz możliwy program terapii. Żuchwa jest w hierarchii TALK TOOLS na pierwszym miejscu, jako największy artykulator, dlatego też diagnoza żuchwy powinna być dla logopedy działaniem prymarnym. Pomoce logopedyczne przedstawione w tym popularnym na świecie podręczniku są  do kupienia za pośrednictwem PJtherapeutic. Przekonaj się ile jeszcze wiedzy przed Tobą! Program zawiera bloczki żuchwowe!

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Assesment and treatment of the jaw, Sara Rosenfeld Johnson

- PROGRAM TERAPII ŻUCHWY

- wersja językowa angielska

- kompletny podręcznik do diagnozy i terapii żuchwy z materiałem video do pobrania

Zawiera teorię rehabilitacji żuchwy, omówienie popularnych terminów diagnostycznych, takich jak dysocjacja, gradacja czy fiksacja.

Wiąże wiedzę o żuchwie z codzienną praktyką logopedy. Przystępne rysunki i tabele do wykorzystania w codziennej pracy ułatwiają opanowanie tej specjalistycznej wiedzy, o której na neurologopedii w Polsce głucho!!!

W materiale VIDEO S. R. Johnson demonstruje techniki terapeutyczne, których rezultatem jest bezpieczne połykanie i wyrazistość dźwięków.

MIĘKKA OPRAWA

stron 182

W zestawie: książka, DVD, bloczki żuchwowe czerwone.

ISBN

WYA011

Arkusz danych

multimedia
DVD

Specyficzne odniesienia