TUBKA ŻUCHWOWA DLA DOROSŁYCH granatowa

39,00 zł

(39,00 zł szt)

Brutto

Tubka żuchwowa dla dorosłych granatowa- alternatywa dla tubki żuchwowej czerwonej - przeznaczonej ze względu na siłę nacisku szczęk raczej dla dzieci. Tubki przepisywane są przez specjalistów w celu rozwijania umiejętności gryzienia i żucia.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Tubka żuchwowa dla dorosłych granatowa

- alternatywa dla tubki żuchwowej czerwonej - przeznaczonej ze względu na siłę nacisku szczęk dla dzieci;

- trzonek o średnicy 12,7 mm;

PRZEZNACZENIE:  ćwiczenia bilateralnych ruchów języka, jakie obserwujemy w procesie żucia i gryzienia; ćwiczenia siły i stabilność żuchwy; wykorzystywana do ćwiczeń symetrycznej pracy żuchwy, w tym do terapii seplenienia międzyzębowego przy rotacji żuchwy. Jest komponentem hierarchii programów terapii prezentowanych w Terapii Pozycji Oralnej TALK TOOLS.

INSTRUKCJA: zagryźć mocno, może być słyszalne charakterystyczne kliknięcie;

GRUPY PACJENTÓW: PACJENCI DOROŚLI Z ZESPOŁEM DOWNA, PACJENCI PO URAZACH W OKOLICACH TWARZOCZASZKI, PACJENCI Z SYGMATYZMEM MIĘDZYZĘBOWYM, PACJENCI ZE SŁABOŚCIĄ ŻUCHWY O RÓŻNEJ ETIOLOGII;

Jest składnikiem wielu programów rehabilitacji żuchwy na świecie!

PRODUKT NIE JEST POLECANY DLA PACJENTÓW Z ODRUCHEM KĄSANIA LUB SZCZEGÓLNIE MOCNYM NAGRYZEM!

WYRÓB MEDYCZNY

GT0008

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
niebieski
materiał
elastomer med.
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również