TUBKA ŻUCHWOWA DLA DOROSŁYCH pomarańczowa

39,00 zł

(39,00 zł szt)

Brutto

Tubka żuchwowa- najtaniej od ekskluzywnego dostawcy - do ćwiczenia bilateralnych ruchów języka, jakie obserwujemy w procesie żucia i gryzienia; ćwiczenia siły i stabilności żuchwy; wykorzystywana do ćwiczeń symetrycznej pracy żuchwy, w tym do terapii sepl

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Tubka żuchwowa pomarańczowa

- o średnicy 9,5 mm

TUBKI żuchwowe pomagają w kształceniu gryzienia i żucia oraz normalizacji aktywności ustnej, czyli esencji umiejętności ćwiczonych w ramach programu Terapii Pozycji Oralnej TALK TOOLS.

Pomarańczowa tubka CHEWY TUBE jest wersją dla dorosłych tubki żółtej i integralną częścią hierarchii prezentowanej w kształceniu TALK TOOLS.

STOSUJ w ćwiczeniach żuchwy, bocznych ruchów języka, stymulacji stawu skroniowo-żuchwowego, bruksizmie.

INSTRUKCJA: zagryźć mocno, może być słyszalne charakterystyczne kliknięcie;

GRUPY PACJENTÓW: PACJENCI Z ZESPOŁEM DOWNA, PACJENCI PO URAZACH W OKOLICACH TWARZOCZASZKI, PACJENCI Z SYGMATYZMEM MIĘDZYZĘBOWYM, PACJENCI ZE SŁABOŚCIĄ ŻUCHWY O RÓŻNEJ ETIOLOGII; stosowana głównie u Pacjentów dorosłych z ograniczoną rozwartością szczęki.

Jest składnikiem wielu programów rehabilitacji żuchwy na świecie!

PRODUKT NIE JEST POLECANY DLA PACJENTÓW Z ODRUCHEM KĄSANIA LUB SZCZEGÓLNIE MOCNYM NAGRYZEM!

WYRÓB MEDYCZNY

GT0007
19 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
pomarańczowy
materiał
elastomer med.
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia