office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Nowy produkt

Szpatułka Z-vibe SQUEEZER

32,00 zł

(32,00 zł szt.)

Brutto

Wynalezione przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP i opracowane przez ARK, Squeezer Tips to narzędzia motoryczne specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić gryzienie i zamykanie ust. Kształt V zapewnia opór podczas ściskania - idealny do ćwiczeń żuchwy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wynalezione przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP i opracowane przez ARK, Squeezer Tips to ustne narzędzia motoryczne specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić gryzienie i zamykanie ust. Kształt V zapewnia opór podczas ściskania - idealny do ćwiczeń szczęki i/lub ust.

Są dokładnie takie same, jak zestaw proSqueezer, ale są ukształtowane jako końcówki do Z-Vibe® (Z-Vibe sprzedawane oddzielnie). Końcówka do wyciskania jest dostępna w dwóch poziomach trudności, sprzedawanych pojedynczo LUB w zestawie: żółta (łatwiejsza) i pomarańczowa (trudniejsza). Zacznij od żółtej końcówki wyciskacza i ostatecznie przejdź do pomarańczowej. Pomarańczowy zapewnia większą odporność na wyższy poziom trudności.

Angeliki jest terapeutką mowy i języka, terapeutką miofunkcjonalną i terapeutką SI z siedzibą w Atenach w Grecji z ponad 25-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w Apraksji, opóźnieniu mowy i języka, jąkaniu, terapii karmienia i terapii wypychania języka. Koniecznie obejrzyj powyższy film, w którym pokazuje, jak korzystać z tych unikalnych narzędzi.

Doskonały dodatek do każdej torby na narzędzia motoryczne!

usa-flag.jpg Wyprodukowano w USA, klasa medyczna, zgodność z FDA
Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PVC, BPA ani lateksu
Każda końcówka mierzy około 3,3 "długości i 1,3" w najszerszej części.
Dostępne w dwóch różnych wersjach - żółtej (łatwiejszej) lub pomarańczowej (trudniejszej) - sprzedawane pojedynczo LUB w zestawie. Wybierz żądaną opcję z menu rozwijanego powyżej.
Można myć w zmywarce (bez cyklu suszenia i dodatkowego ciepła)
Do użycia z uchwytem Z-Vibe lub Z-Grabber (sprzedawane oddzielnie).
Patent w toku
triangle.jpeg Uwaga: to narzędzie terapeutyczne powinno być używane przez cały czas pod nadzorem osoby dorosłej.

 

ĆWICZENIA DO PRACY NA UMIEJĘTNOŚCI Zgryzania:


Umieść proSqueezer przed ustami i poproś osobę, aby ugryzła 5 razy przednimi zębami. Następnie ugryź i przytrzymaj przez maksymalnie 5 sekund.
Umieść proSqueezer pomiędzy zębami przedtrzonowymi z jednej strony. Poproś osobę, aby ugryzła 5 razy. Następnie ugryź i przytrzymaj przez maksymalnie 5 sekund.
Powtórz po drugiej stronie ust.
 
ĆWICZENIA DO PRACY NAD ZAMKNIĘCIEM WARG:
 
Umieść proSqueezer przed ustami i poproś osobę, aby zacisnęła usta 5 razy (używając tylko ust, bez zębów).
Następnie poproś o ściśnięcie i przytrzymanie przez maksymalnie 5 sekund.
SW0022
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Nowy