office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
Szpatułka ARK pro SQUEEZER
  • Szpatułka ARK pro SQUEEZER

Szpatułka ARK pro SQUEEZER

35,00 zł

(35,00 zł szt.)

Brutto

Wynalezione przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP i opracowane przez ARK, proSqueezer to narzędzie oromotoryczne zaprojektowane specjalnie w celu ćwiczenia mięśni żuchwy, ułatwienia umiejętności gryzienia i zamykania ust, co przekłada się na możliwości związane z karmieniem i produkcją dźwięków wymagających zwarcia warg.

elastyczność
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wynaleziony przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP i opracowany przez ARK, proSqueezer to ustne narzędzie motoryczne zaprojektowane specjalnie w celu ułatwienia umiejętności gryzienia i zamykania ust. Kształt V zapewnia opór podczas ściskania - idealny do ćwiczeń szczęki i/lub ust. ProSqueezer ma dwa poziomy trudności: żółty (łatwiejszy) i pomarańczowy (trudniejszy).

Zacznij od żółtego proSqueezera i ostatecznie przejdź do pomarańczowego. Pomarańczowy zapewnia większą odporność na wyższy poziom trudności.

Angeliki jest terapeutką mowy i języka, terapeutką miofunkcjonalną i terapeutką SI z siedzibą w Atenach w Grecji z ponad 25-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w Apraksji, opóźnieniu mowy i języka, jąkaniu, terapii karmienia i terapii wypychania języka. Koniecznie obejrzyj powyższy film, w którym pokazuje, jak korzystać z tych unikalnych narzędzi. Doskonały dodatek do każdej torby na narzędzia motoryczne!

Wyprodukowano w USA, klasa medyczna, zgodność z FDA Nie zawiera BPA, PVC, ołowiu, ftalanów ani lateksu
Każde narzędzie mierzy około 7,5 "długości i 1,3" w najszerszej części
Można myć w zmywarce (bez cyklu suszenia i dodatkowego ciepła)
Dostępne pojedynczo, wybierz opcje powyżej
Dostępne również oddzielnie jako końcówki do Z-Vibe
Patent w toku
Uwaga: to narzędzie terapeutyczne powinno być używane przez cały czas pod nadzorem osoby dorosłej.

CENA za 1 sztukę

CE WYRÓB MEDYCZNY

PS0010XXT

Specyficzne odniesienia

Nowy