Walizeczka logopedyczna ARK - zestaw szpatułek ARK

650,00 zł

(650,00 zł szt)

Brutto

Walizeczka logopedyczna ARK - zestaw szpatułek ARK z wibratorem logopedycznym Z-vibeWalizeczka logopedyczna ARK (ULTIMATE)- produkt, który wyczerpująco zastapił pierwszą amerykańską walizeczkę logopedyczną;Walizeczka znajduje zastosowanie w terap

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Walizeczka logopedyczna ARK (ULTIMATE)

ZAWARTOŚĆ: wibrator Z-vibe plastykowy, pyszczek, szpatułki do masażu niewibracyjnego (3), szpatułka smakowa, lustereczko laryngologiczne, szpatułka probe, szpatułka preefer, szpatułka mini, gryzak (2), szpatułka fine, oronavigator, łopatki: miękka i twarda, gryzak logopedyczny ARK gładki, części zamienne z baterią, szpatułki TOOTHETTE, popetka do terapii przy użyciu szpatułek gąbkowych, diagnostyk.

A wszystko w kolorowej, estetycznie i solidnie wykonanej walizeczce z przegródkami.

Walizeczka znajduje zastosowanie w terapii logopedycznej w różnym środowisku, począwszy od szkoły i przedszkola, a skończywszy na szpitalach i ośrodkach terapii zajęciowej.

ATESTY: FDA, CE

Nie dezynfekować w wysokiej temperaturze!

PRODUKT MEDYCZNY

Realizacja zamówienia do 14 dni

WZ0002
99 Przedmioty

Arkusz danych

zestaw
walizeczka

Specyficzne odniesienia