Wibrator logopedyczny Z-vibe zestaw Travel z łopat

325,00 zł

(325,00 zł szt)

Brutto

Wibrator logopedyczny Z-vibe zestaw Travel z łopatkami REREK GRATISZestaw Travel z łyżeczkami to dwa najczęściej stosowane w terapii logopedycznej wibratory: Z-vibe ( i SQ pen REREK w PROMOCJI) z pięcioma szpatułkami- probe, preefer, łopatką miękką i twarda oraz mini.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Zestaw Travel z łopatkami

WYPOSAŻENIE: dwa najczęściej stosowane w terapii logopedycznej wibratory: Z-vibe ( i SQ pen REREK w PROMOCJI) z czterema szpatułkami- probe, preefer, łopatką miękką i łopatką twardą w funkcjonalnym pudełeczku z przegródkami.

Praktyczny - przyda się w każdej szkole lub przedszkolu zarówno do kształcenia sensorycznego jak i do terapii rotacyzmu.

W ZESTAWIE:

1. szpatułka PROBE: do masażu aktywizującego, dwustronna- wypustki 1,5 mm i paskowanie; do masażu języka, mięsnia okrężnego;

2. szpatułka PREEFER: do masażu zewnętrznego i masażu języka, paskowanie podłużne, do ćwiczenia protruzji warg;

3. łopatki: do ćwiczenia karmienia i kształcenia głoski r;

PRODUKT MEDYCZNY

Realizacja zamówienia do 14 dni

WZ0001
87 Przedmioty

Arkusz danych

kolor
multicolor
materiał
elastomer med.
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia