Naszyjnik logopedyczny ARK KRYPTOBITE-TUBA

38,00 zł

(38,00 zł szt)

Brutto

Popularne KRYPTOBITY zyskały sobie nowe wcielenie, są nieco krótsze- nie mają ołówkowych szpiców i układają się na zawieszce poziomo.

elastyczność
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!
NASZYJNIK LOGOPEDYCZNY ARK KRYPTO-BITE® TUBA

Stylowe, funkcjonalne i bezpieczne, gryzaki ARK są produkowane w USA przez ARK Therapeutic. Nie zawierają ołowiu, lateksu, PVC, BPA ani ftalanów.

Naszyjnik ma kanciastej tuby. (oryg. ARK's KYPTO-BITE® TUBE)

WERSJE KOLORYSTYCZNE (W PRZYPADKU ZAMAWIANIA WERSJI MIĘKKIEJ NALEŻY W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA PODAĆ KOLOR)

CZERWONY - miękki,

ZIELONY - XT

NIEBIESKI - XXT

 

INSTRUKCJA STOSOWANIA

 

Aby skrócić długość naszyjnika, w razie potrzeby: odpiąć naszyjnik, przełożyć sznurek przez jeden koniec klamerki na żądaną długość, zrobić węzełek i odciąć zbędne końce sznurka. Zagryzać tylko na figurce.

Chociaż gryzaki są trwałe i odporne, zgodnie z ich przeznaczeniem można oczekiwać oznak znoszenia/uszkodzeń. Trwałość gryzaków zależy od ilości i intensywności gryzienia, ich twardości (standard, XT, XXT) i innych zmiennych. Regularnie kontroluj produkt i wyrzuć po wykryciu pierwszych oznak uszkodzenia.

 

CZYSZCZENIE

 

Umyj przed pierwszym użyciem i każdorazowo po stosowaniu. Wyczyść gruntownie delikatnym mydłem z wodą. Produkt bezpieczny do mycia w zmywarkach do naczyń, (bez suszenia i wyparzania wysoką temperaturą).

 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Ten produkt NIE jest zabawką. Klamerka i sznurek nie są przeznaczone do gryzienia. Zawiera małe części, które mogą być przyczyną udławienia.

Nie dla dzieci poniżej 3 r. ż.  z powodu małych części i długiego sznurka, stanowiącego ryzyko uduszenia. Rekomendowane od 5 r. ż.  Wymagany nadzór dorosłych. Wyrzucić po stwierdzeniu pierwszych oznak uszkodzenia.

WYRÓB MEDYCZNY
GL0044-M
2 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
elastomer med.
smak
neutralny
size
średni

Specyficzne odniesienia