• Wyprzedaż!
  • -10%
Wibrator logopedyczny MINI VIBE
  • Wibrator logopedyczny MINI VIBE
  • Wibrator logopedyczny MINI VIBE

Wibrator logopedyczny MINI VIBE

86,93 zł
78,23 zł Zaoszczędź 10%

(78,23 zł szt)

Brutto

Wibrator logopedyczny MINI Vibe ze względu na swoją moc i funkcjonalne szpatułki znajduje zastosowanie w terapii twarzowej w dyzartrii, niskim napięciu mięśniowym i innych zaburzeniach związanych z mową. 

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Wibrator logopedyczny MINI Vibe

-produkt, który doskonale sprawdzi się w rahabilitacji poudarowej i powylewowej osób z afazją i dyzartrią w gabinecie logopedycznym i rehabilitacyjnym; przeznaczony m. in. do masażu tzw. punktów spustowych.

WYPOSAŻENIE: trzy szpatułki- głowice do masażu- BALL- gałka, FACIAL- płaska do delikatnego masażu twarzowego oraz SPOT - do masażu punktowego, niezastąpiona przy porażeniach nerwowych; rozbieralne szpatułki z łatwością można dezynfekować, dostępne komplety wymienne;

GRUPY PACJENTÓW: osoby z afazją i dyzartrią.

W PRAKTYCE:

Zastosowanie Mini Vibratora (Rehaforum Medical) w rehabilitacji pacjentki z obwodowym uszkodzeniem nerwu twarzowego

DEZYNFEKCJA szpatułek: zanurzeniowa wysokiego stopnia, np. ENZYMEX

ATEST CE

?????????????? ????????

WI0002
8 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
plastik
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia