• Wyprzedaż!
  • -15%

Chusteczki MEDIWIPES

27,00 zł
22,95 zł Zaoszczędź 15%

(22,95 zł szt)

Brutto

CHUSTECZKI MEDIWIPES- nasączone substancją dezynfekująco-myjącą, przeznaczone do nieinwazyjnych wyrobów medycznych oraz powierzchni.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

CHUSTECZKI MEDIWIPES

- nasączone substancją dezynfekująco-myjącą, przeznaczone do nieporowatych oraz prostych nieinwazyjnych wyrobów medycznych.

NIE STOSOWAĆ DO FAKTUROWANYCH POWIERZCHNI, szpatułek ORA LIGHT, tubek żuchwowych, szpatułek do Z-vibe i SENSI oraz innych, które ze względu na kształt nie mogą zostać w całości pokryte substancją aktywną.

Stosować do uchwytów, rączek i innych powierzchni, z którymi kontakt może mieć logopeda, terapeuta lub rodzic podczas terapii/w gabinecie.

Wykazują działanie bakterio- drożdżako- grzybo-, prątko- i wirusobójcze.

Testowane dermatologicznie - tolerancja dla skóry.

CZAS EKSPOZYCJI: od 5 do 15 minut, zaczekać do wyschnięcia.

NA BAZIE ALKOHOLU!

ZAWIERA SUBSTANCJE ZAPACHOWE - limonka.

PRZED UŻYTKOWANIEM UWAŻNIE PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ!

 

WYRÓB MEDYCZNY

HP004
27 Przedmioty

Specyficzne odniesienia