• Wyprzedaż!
Płaska łyżeczka terapeutyczna od ARK
  • Płaska łyżeczka terapeutyczna od ARK
  • PŁASKA ŁYŻECZKA FAKTUROWANA ARK

PŁASKA ŁYŻECZKA FAKTUROWANA ARK

15,00 zł

(15,00 zł szt)

Brutto

Te bardzo cienkie łyżeczki, kompletnie płaskie za to fakturowane z jednej strony w paski, a drugiej z teksturą grudkową doskonale nadają się do przejścia od płynów do pokarmów fakturowanych i stałych.

Minimalnie różnia się elastycznościa, zielona jest najmniej elastyczna, różowa średnia a niebieska jest najbardziej miękka.

Kolor
Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Te bardzo cienkie łyżeczki, kompletnie płaskie za to fakturowane z jednej strony w paski, a drugiej z teksturą grudkową doskonale nadają się do karmienia dzieci  i do nauki karmienia Pacjentów z problemami w przyswajaniu jedzenia gęstego, z grudkami.

Faktura łyżeczki ma w pierwszym stadium nauki przyzwyczajać na przyjęcie pokarmu, który zawiera różnorodne drobiny, grudki i cząsteczki większe niż kilka milimetrów.

Przyjmuje się, że faktura grudkowa jest bardziej sensoryczna niż paskowa, w tym przypadku paseczki ułożone podłużnie.

UWAGA: produkt nie służy do żucia i intensywnego gryzienia!

Nie zawiera ftalanów, ołowiu, BPA, PVC i lateksu.

WYRÓB MEDYCZNY

WYPRODUKOWANO W USA

CE

KL0006-P_791
13 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Powiązane posty na blogu