Butelka terapeutyczna MIŚ
  • Butelka terapeutyczna MIŚ
  • Butelka ciśnieniowa dla dzieci
  • Zakrętka kubka treningowego MISIA

Butelka terapeutyczna Miś

25,00 zł

(35,00 zł szt)

Brutto

Mała butelka terapeutyczna w formie misia z elastyczna słomką do stosowania przez Pacjentów z zespołem Downa i innymi ze słabym ssaniem, do nauki picia przez słomkę.

200 ml

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Butelka terapeutyczna MIŚ 

PRZEZNACZENIE: umożliwia kontrolowanie przepływu ciekłego pokarmu do buzi dziecka i zachęca małego Pacjenta do uczenia się picia przez słomkę. Znajduje zastosowanie w nauce przejścia od karmienia butelką do karmienia kubeczkiem.

GRUPY PACJENTÓW:

Miś adresowany jest szczególnie do dzieci z ograniczoną ruchomością żuchwy (Pacjent ma problemy z odchyleniem żuchwy) i protruzją języka (międzyzębowością):

- dzieci z zespołem Downa, MPDz;

- Pacjenci ze słabym odruchem ssania.

W ZESTAWIE: doskonała anty-wyciekowa zakrętka, korpus misia (profilowany kubek), zakrętka i elastyczny gruby wężyk.

INSTRUKCJA - protokół z trzema technikami karmienia

Butelkę można stosować do ćwiczenia wydechu (ćwiczeń oddechowych). Należy przy tym pamiętać o  pozostawieniu jakiejś części buteleczki pustej (bez płynu).

UWAGA: Stosować indywidualnie.

200 ml

ATEST CE

KK0034
35 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
plastik
zestaw
przenośny
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również