office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
remedium na ząbkowanie
  • remedium na ząbkowanie
  • Masażer dla ząbkujących dzieci

MASAŻER GUMDOC

140,00 zł

(140,00 zł szt)

Brutto

Wibracja przyda się nie tylko tu, gdzie chodzi o uśmierzenie bólu i swędzenia. A dowodzą tego przecież teoria Melzacka i poważne badania medyczne! Doskonale sprawdzi się we wczesnych ćwiczeniach żucia, w dostarczaniu dodatkowych bodźców dzieciom, które potrzebują stymulacji sensorycznej na wysokim poziomie.

Ilość
Obecnie brak na stanie

MASAŻER GUMDOC

- przeznaczony dla ząbkujących maluchów masażer przyda się nie tylko tu gdzie chodzi o uśmierzenie bólu i swędzenia. Doskonale sprawdzi się we wczesnych ćwiczeniach żucia, w dostarczaniu dodatkowych bodźców dzieciom, które potrzebują stymulacji sensorycznej na wysokim poziomie.

W ZESTAWIE: dwie głowice wibrujące: profilowana płaska i szczoteczkowa z wypustkami i LIP BLOKIEM.

Dlaczego ząbkowanie jest dla dzieci takie trudne?

Zęby mogą wyrastać w ciągu 3-5 dni, w tym czasie dzieci odczuwają ból i świąd, ślinią się, moga nie mieć apetytu, nawet gorączkować! Niektóre mogą nagryzać palce, części zabawek, i ubranek, dlatego ważne jest aby w otoczeniu znajdowały przedmioty do gryzienia odpowiednie i czyste lub SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE do tego celu. Przyzwyczajone do GUMDOCA maluchy rzadziej sięgają po przedmioty niebezpieczne i nieodpowiednie!

MATERIAŁ: termoplastyczna guma wolna od lateksu, BPA i ftalanach.

CEWI0008

Arkusz danych

powierzchnia
aktywna różnorodna
kolor
biały
materiał
elastomer med.
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja
smak
nie dotyczy

Specyficzne odniesienia