• Wyprzedaż!

Masażer GUMDOC

149,00 zł

(149,00 zł szt)

Brutto

Przeznaczony dla ząbkujących maluchów masażer przyda się nie tylko tu gdzie chodzi o uśmierzenie bólu i swędzenia. Doskonale sprawdzi się we wczesnych ćwiczeniach żucia, w dostarczaniu dodatkowych bodźców dzieciom, które potrzebują stymulacji sensorycznej na wysokim poziomie.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

MASAŻER GUMDOC

- przeznaczony dla ząbkujących maluchów masażer przyda się nie tylko tu gdzie chodzi o uśmierzenie bólu i swędzenia. Doskonale sprawdzi się we wczesnych ćwiczeniach żucia, w dostarczaniu dodatkowych bodźców dzieciom, które potrzebują stymulacji sensorycznej na wysokim poziomie.

W ZESTAWIE: dwie głowice wibrujące: profilowana płaska i szczoteczkowa z wypustkami i LIP BLOKIEM.

Dlaczego ząbkowanie jest dla dzieci takie trudne?

Zęby mogą wyrastać w ciągu 3-5 dni, w tym czasie dzieci odczuwają ból i świąd, ślinią się, moga nie mieć apetytu, nawet gorączkować! Niektóre mogą nagryzać palce, części zabawek, i ubranek, dlatego ważne jest aby w otoczeniu znajdowały przedmioty do gryzienia odpowiednie i czyste lub SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE do tego celu. Przyzwyczajone do GUMDOCA maluchy rzadziej sięgają po przedmioty niebezpieczne i nieodpowiednie!

MATERIAŁ: termoplastyczna guma wolna od lateksu, BPA i ftalanach.

CEWI0008
13 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
aktywna różnorodna
kolor
biały
materiał
elastomer med.
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja
smak
nie dotyczy

Specyficzne odniesienia