office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

DŁUGOPISY DO NAUKI PISANIA -zestaw

9,00 zł

(9,00 zł szt)

Brutto

Czy Twoje dziecko właśnie zaczyna uczyć się pisać?Być może trójpozycyjny uchwyt sprawi mu trudność. A może zbyt mocno dociska przybory do pisania?Rozwiązaniem jest krótki długopis ze specjalną nakładką...

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Czy Twoje dziecko właśnie zaczyna uczyć się pisać?Być może trójpozycyjny uchwyt sprawi mu trudność. A może zbyt mocno dociska przybory do pisania? Rozwiązaniem jest krótki długopis ze specjalną nakładką, która pozycjonuje palce. Długopis reguluje nacisk pionowy (na zeszyt, kartkę) w prosty sposób - sprężynka w korpusie sprawia, że wkład się ugina, w ten sposób przy zbyt mocnym nacisku napisanie lub narysowanie czegokolwiek jest niemożliwe.

Długopisy tego rodzaju przygotowują dziecko do szybkiego kreslenia znaków i liter, a zwłaszcza do pisania piórem.

UWAGA: umieść nakładkę na długopisie w miejscu, w którym dziecko ustawia palce bez niej.

ZESTAW ZAWIERA 5 długopisów i nakładkę.

NA0018
5 Przedmioty

Arkusz danych

materiał
plastyk/guma
resistance
lekki
size
mały

Specyficzne odniesienia