office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
THE BREATHER® in blister pack
  • THE BREATHER® in parts
  • THE BREATHER® - colour models
  • THE BREATHER® in blister pack

SPIROMETR ĆWICZENIOWY BREATHER

330,00 zł

(330,00 zł szt)

Brutto

Spirometr ćwiczeniowy THE BREATHER® to świetne narzędzie do ćwiczenia wdechu i wydechu z prostą funkcją kontrolną i regulacją łatwości wdechu lub wydechu. Od 1980 roku pomaga milionom ludzi na świecie odzyskiwać siłę mięśni odpowiedzialnych za oddychanie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Spirometr ćwiczeniowy THE BREATHER®

to skuteczne i unikalne w swojej klasie narzędzie ćwiczenia wdechu i wydechu. 

Co czyni SPIROMETR ĆWICZENIOWY unikalnym i funkcjonalnym? Po pierwsze - siłę z jaką należy wciągać powietrze lub wydychać można regulować dzięki przepustnicom w korpusie! Przy ćwiczeniach velum pozwala to na  mierzenie postępów Pacjenta. Po drugie możliwość zastosowania we wczesnym wieku u dziecka nawet 8 letniego, przez dorosłych Pacjentów z astmą aż do później starości w rehabilitacji chorób płuc.

Dzieciom potrafiącym jedynie wciągać powietrze polecamy na początek łaczenie rurki z wylotem tylnym, potem przekładamy tubę i polecamy chwilę pooddychać przez spirometr - dziecko (Pacjent) dostrzeże, że kulka podnosi się, podczas gdy ono swobodnie oddycha.

ZASTOSOWANIE: ćwiczenia rozwijające pojemność płuc, ćwiczenia oddechowe, kształcenie toru wydechowego przez usta, terapia zaburzeń snu, poprawa szczytowego przepływu wdechowego, terapia zaburzeń  w formie duszności, poprawa funkcji laryngealnych.

PRODUKT REKOMENDOWANY DO REHABILITACJI W SCHORZENIACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH: po przebytych zapaleniach oskrzeli, płuc; po infekcjach wirusowych upośledzających czynności płuc.

W ZESTAWIE: dodatkowy ustnik standard

WYPRODUKOWANO W KOSTARYCE 

ATEST CE

PO00290
2 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
niebieski
materiał
plastik
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również

Powiązane posty na blogu