Miękki gryzak logopedyczny ARK fakturowany
  • Miękki gryzak logopedyczny ARK fakturowany

Gryzak logopedyczny ARK fakturowany miękki

33,00 zł

(33,00 zł szt)

Brutto

Gryzak logopedyczny ARK fakturowany miękki zaprojektowany z myślą o dzieciach, które potrzebują dodatkowych bodźców sensorycznych w jamie ustnej.

Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Gryzak logopedyczny ARK fakturowany miękki

PRZEZNACZENIE: gryzak zaprojektowany z myślą o dzieciach, które potrzebuja dodatkowych bodźców sensorycznych w jamie ustnej; gryzaki łagodzą objawy ząbkowania, zapewniają wyciszenie podrażnionym dziąsłom, rozwijają umiejętności żucia i gryzienia poprzez kształcenie siły i stabilności żuchwy.

GRUPY PACJENTÓW: dzieci w okresie ząbkowania, Pacjenci z potrzebami gryzienia i żucia, Pacjenci ćwiczący symetrię żuchwy.

WERSJE KOLORYSTYCZNE: czerwony lub lawendowy

ATEST CE

WYRÓB MEDYCZNY

GL0004-R_794
0 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również